polski  english
start  Strona główna / Usługi / Strony i serwisy www

Strony i serwisy WWW


www

Firmowa strona WWW informująca o działalności prowadzonej przez przedsiębiorstwo to więcej niż dobry zwyczaj. To w chwili obecnej element bez którego żadna poważna firma czy też instytucja w dalszej perspektywie nie jest w stanie funkcjonować.


Staramy się, aby strona wykonana była w sposób profesjonalny i przejrzysty (z zachowaniem zasad WebUsability). Właściwe wyważenie wszystkich elementów składających się na gotowy projekt, gwarantuje wzmocnienie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa, co w konsekwencji podnosi jego konkurencyjność.

Z nami poprawisz swoją pozycję na rynku, a osoby zatrudnione w firmie zyskają narzędzie usprawniające komunikację z klientami i kontrahentami. DCT24 to firma w której korzysta się z oprogramowania OpenSource, nie inaczej sprawa wygląda w przypadku przedsięwzięć internetowych - bazujemy na technologiach: PHP, MySQL, PostgreSQL.

Zobacz nasze ostatnie projekty www.


Pozycjonowanie w wyszukiwarkach

Internet jako źródło informacji bezpłatnej, najbardziej aktualnej i dostępnej, to dziś miejsce od którego potencjalni klienci rozpoczynają swoje poszukiwania, dlatego bardzo ważną sprawą jest pozycja strony internetowej w najpopularniejszych wyszukiwarkach.

W trakcie pierwszych spotkań i rozmów staramy się zrozumieć filozofię i cele biznesowe naszych klientów. Wspólnie opracowujemy najważniejsze frazy i słowa kluczowe, na które będziemy pozycjonować witrynę.

Przeprowadzamy audyt strony internetowej i następnie opracowujemy zalecenia optymalizacyjne pod kątem wyszukiwarek. Jeżeli u państwa w firmie nie ma osoby odpowiedzialnej za utrzymanie strony www to sami wdrożymy zalecenia i przeprowadzimy zmiany w strukturze i treści witryny.

Dalsze działania polegają na systematycznej pracy poprawiającej pozycję strony w wynikach wyszukiwania i ciągłej kontroli postępów z wykorzystaniem narzędzi analityki internetowej. Ciągle dążymy do poprawy i osiągnięcia pozycji 1-10 w wynikach wyszukiwania dla najważniejszych fraz i słów kluczowych.


Marketing w sieci

Strona internetowa jest wartościowym narzędziem pozwalającym usprawnić działalność gospodarczą i pozyskać nowych klientów. Sama firmowa strona może jednak nie wystarczyć aby dotrzeć ze swoją ofertą do odpowiedniej ilości potencjalnych klientów i wyróżnić się na tle konkurencji. W osiągnięciu celów firmy pomaga odpowiednio przygotowana i przeprowadzona kampania marketingowa w internecie.

W obszarze naszych działań znajdują się:
  • kampanie GoogleAdwords – linki sponsorowane
  • kampanie w sieci partnerskiej Google – reklama kontekstowa
  • kampanie e-mail
  • banery reklamowe i portale społecznościowe