polski  english
start  Strona główna / O nas

Kilka słów o DCT24


DCT 24 to działająca od 2007 roku firma z sektora IT. Zajmujemy się kompleksową obsługą informatyczną małych i średnich przedsiębiorstw.

Naszym celem jest zadowolenie klienta, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z nami była sprawna, szybka i zadowalająca. Naszą ofertę cechuje niespotykana elastyczność w podejściu do klienta i jego potrzeb.

Świadczymy usługi szeroko rozumianego doradztwa w zakresie oprogramowania i sprzętu. Pomagamy wybrać najlepsze rozwiązania, wdrażamy, instalujemy i oferujemy wsparcie techniczne.

Przez dwa lata obecności na rynku udało nam się nawiązać liczne kontakty handlowe z dostawcami sprzetu komputerowego, urządzeń sieciowych i central telefonicznych. Różnorodność partnerów pozwala nam skrócić czas dostaw i uzyskać najlepszą cenę.

Z uwagi na wzrost zainteresowania naszych klientów usługą VoIP, od 2009 roku wdrażamy telefonię internetową. Posiadamy w swojej ofercie znakomite centrale IP-PBX firmy Elektronix.

Wykonujemy systemy intranetowe dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. W naszej pracy wykorzystujemy oprogramowanie OpenSource, to rozwiązanie pozwala na obinieżenie kosztów produkcji i wdrożenia aplikacji.

Zajmujemy się również tworzeniem stron, sklepów i serwisów internetowych. Zapewniamy ich kompleksową obsługę obejmującą marketing internetowy, pozycjonowanie w wyszukiwarkach, kampanie reklamowe, oraz zarządzanie.

Dostarczamy wszelkiego rodzaju drukowane materiały i gadżety reklamowe. Projektujemy i drukujemy wizytówki, foldery, ulotki, katalogi, kalendarze.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o zapoznanie się z trescią witryny. Szczegółowe dane kontaktowe znajdziecie państwo w zakładce kontakt.